Кілька питань В’ячеславові Кириленку, як кандидатові у міністри культури.

Фотографія – вікіпедист IgorT

Плани щодо призначення В’ячеслава Кириленка на посаду Міністра культури замість Євгена Нищука викликають кілька питань. Насамперед, хотілося би зрозуміти, чи дійсно В’ячеслав Анатолійович компетентніший за Євгена Миколайовича в питаннях культури? Мабуть адресувати питання краще самому В’ячеславу Анатолійовичу, отже:

  1. Євген Нищук має значний досвід у сфері культури – він має мистецьку освіту, почесне звання як актор, і досить значний творчий доробок – фільмографію, список театральних ролей, участь у масових мистецьких заходах. Який досвід у галузі культури маєте Ви?
  2. В ході Революції Гідності Євген Нищук був “голосом Майдану”, та і не тільки голосом, він став стрижнем культурного обличчя Майдану. Мистецькі колективи, щогодинний гімн, релігійні діячі, все це створювало неповторне відчуття “культури Майдану”. Те, яке приваблювало й надихало… Якою була Ваша роль у формуванні культурної складової  Майдану тих буремних 90 днів?
  3. З якими завданнями в галузі культури на Ваш погляд Євген Нищук не впорався, і які з них Ви зможете вирішувати ефективніше?
Advertisements

2 thoughts on “Кілька питань В’ячеславові Кириленку, як кандидатові у міністри культури.

  1. Сволочі, ЩО ВИ РОБИТЕ?…! Поверніть Євгена Нищука на посаду міністра культури. Ця людина – є лицем справжньої української культури.

    • Пане, В’ячеслав, я не маю нічого проти вас особисто, але на вашому місці я б відмовився від цієї посади на користь Євгена Нищука. Як політик, ви на своєму місці, але з вас міністр культури, я к мене папа Римський.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s